načítání...
menu
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Kniha: While My Eyes Were Closed – Linda Green

While My Eyes Were Closed
-16%
sleva

Kniha: While My Eyes Were Closed
Autor: Linda Green

Psychologický thriller britské autorky vypráví příběh zmizení čtyřleté dívky během hry na schovávanou v parku. ... (celý popis)
Titul doručujeme za 4 pracovní dny
Jazyk: anglicky
Vaše cena s DPH:  289 Kč 243
+
-
rozbalKdy zboží dostanu
8,1
bo za nákup
rozbalVýhodné poštovné: 49Kč
rozbalOsobní odběr zdarma

hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%   celkové hodnocení
0 hodnocení + 0 recenzí

Specifikace
Nakladatelství: » Quercus
Médium / forma: Tištěná kniha
Rok vydání: 2018
Počet stran: 404
Rozměr: 20 cm
Vydání: First published
Skupina třídění: Anglická próza
Jazyk: anglicky
Vazba: kniha, brožovaná vazba
Datum vydání: 20.12.2018
ISBN: 9781784292812
EAN: 9781784292812
Popis / resumé

Psychologický thriller britské autorky vypráví příběh zmizení čtyřleté dívky během hry na schovávanou v parku.

Popis nakladatele

THE #1 BESTSELLER: a nail-biting psychological drama for fans of Liane Moriarty and CL Taylor. One, two, three . . . Lisa Dale shuts her eyes and counts to one hundred during a game of hide-and-seek. When she opens them, her four-year-old daughter Ella is gone. Disappeared without a trace. The police, the media and Lisa's family all think they know who snatched Ella. But what if the person who took her isn't a stranger? What if they are convinced they are doing the right thing? And what if Lisa's little girl is in danger of disappearing forever?

Další popis

THE #1 EBOOK BESTSELLER. 'A beautifully crafted novel of knife-edge suspense' Amanda Prowse. A nail-biting psychological drama for fans of Room, Behind Closed Doors and Between You and Me.


Kniha je zařazena v kategoriích
Recenze a komentáře k titulu
Zatím žádné recenze.




       
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz – online prodej | ABZ Knihy, a.s.