načítání...
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Kniha: The Siege and Storm - Leigh Bardugo

The Siege and Storm
-11%
sleva

Kniha: The Siege and Storm
Autor:

Irresistible fantasy for fans of Laini Taylor, Kristin Cashore and Game of Thrones, from NEW YORK TIMES bestselling author Leigh Bardugo.


hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%   celkové hodnocení
0 hodnocení + 0 recenzí

Specifikace
Nakladatelství: Hachette
Médium / forma: Tištěná kniha
Počet stran: 402
Rozměr: 197 x 128 x 26 mm
Jazyk: anglicky
Vazba: Paperback
ISBN: 978-1-78062-170-8
EAN: 9781780621708
Popis

Irresistible fantasy for fans of Laini Taylor, Kristin Cashore and Game of Thrones, from NEW YORK TIMES bestselling author Leigh Bardugo.

Související tituly dle názvu:
Shadow and Bone Shadow and Bone
Bardugo Leigh
Cena: 213 Kč
Griša - Bouře a vzdor Griša - Bouře a vzdor
Bardugo Leigh
Cena: 297 Kč
Griša - Světlo a stíny Griša - Světlo a stíny
Bardugo Leigh
Cena: 149 Kč
Griša - Světlo a stíny Griša - Světlo a stíny
Bardugo Leigh
Cena: 254 Kč
Six of Crows: Crooked Kingdom : Book 2 Six of Crows: Crooked Kingdom : Book 2
Bardugo Leigh
Cena: 177 Kč
Recenze a komentáře k titulu
Zatím žádné recenze.




       
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz - online prodej | ABZ Knihy, a.s.
ABZ knihy, a.s.
 
 
 

Knihy.ABZ.cz - knihkupectví online -  © 2004-2018 - ABZ ABZ knihy, a.s. TOPlist