načítání...
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Kniha: The Roanoke Girls - Amy Engel

The Roanoke Girls
-11%
sleva

Kniha: The Roanoke Girls
Autor:

Everyone wants to be a Roanoke girl. But you won't when you know the truth... The Richard and Judy Book Club pick 2017 and the darkly compulsive thriller that will keep you reading late into the ...
Titul doručujeme za 2 pracovní dny
Jazyk: anglicky
Vaše cena s DPH:  277 Kč 247
+
-
rozbalKdy zboží dostanu
8,2
bo za nákup
rozbalVýhodné poštovné: 69Kč
rozbalOsobní odběr zdarma


hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%   celkové hodnocení
0 hodnocení + 0 recenzí

Specifikace
Nakladatelství: Hodder & Stoughton
Médium / forma: Tištěná kniha
Počet stran: 277
Rozměr: 198,0x130,0x20,0 mm
Úprava: tran
Vydání: First published
Hmotnost: 0,204kg
Jazyk: anglicky
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN: 9781473648401
Popis / resumé

Psychothriller odehrávající se v rámci rodiny, která skrývá temná tajemství, jež nutí některé členy činit zoufalé kroky.

Popis nakladatele

Everyone wants to be a Roanoke girl. But you won't when you know the truth...
The Richard and Judy Book Club pick 2017 and the darkly compulsive thriller that will keep you reading late into the night. Perfect for fans of The Couple Next Door and The Girls.

Kniha je zařazena v kategoriích
Recenze a komentáře k titulu
Zatím žádné recenze.




       
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz - online prodej | ABZ Knihy, a.s.
ABZ knihy, a.s.
 
 
 

Knihy.ABZ.cz - knihkupectví online -  © 2004-2018 - ABZ ABZ knihy, a.s. TOPlist