načítání...
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Kniha: The Dark Inside - Rupert Wallis

The Dark Inside
-11%
sleva

Kniha: The Dark Inside
Autor:

A hauntingly atmospheric debut about loss, hope and friendships being forged in unlikely places, perfect for readers of Patrick Ness and David Almond.
Kniha teď bohužel není dostupná.

»hlídat dostupnost


hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%   celkové hodnocení
0 hodnocení + 0 recenzí

Specifikace
Nakladatelství: Simon & Schuster
Médium / forma: Tištěná kniha
Počet stran: 384
Rozměr: 200 x 167 x 24 mm
Vazba: Paperback
EAN: 9781471118890
Popis

A hauntingly atmospheric debut about loss, hope and friendships being forged in unlikely places, perfect for readers of Patrick Ness and David Almond.

Související tituly dle názvu:
Watching the Dark Watching the Dark
Robinson Peter
Cena: 212 Kč
Inside the O´Brians Inside the O´Brians
Genova Lisa
Cena: 266 Kč
Fear Of The Dark Fear Of The Dark
Maiden Iron
Cena: 318 Kč
The Dark Arena The Dark Arena
Puzo M.
Cena: 262 Kč
The Last Dark The Last Dark
Donaldson Stephen R.
Cena: 266 Kč
Recenze a komentáře k titulu
Zatím žádné recenze.




       
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz - online prodej | ABZ Knihy, a.s.
ABZ knihy, a.s.
 
 
 

Knihy.ABZ.cz - knihkupectví online -  © 2004-2018 - ABZ ABZ knihy, a.s. TOPlist