načítání...
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Stalker (Joona Linna 5) PB - Lars Kepler

  > > > > Stalker (Joona Linna 5) PB  
Stalker (Joona Linna 5) PB

Kniha: Stalker (Joona Linna 5) PB
Autor:

The much-anticipated fifth thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A video-clip is sent to the National Criminal ...


Titul doručujeme za 15 pracovních dní
Vaše cena s DPH:  274
Jazyk: anglicky
+
-
ks
rozbalKdy zboží dostanu
rozbalVýhodné poštovné: 39Kč
rozbalOsobní odběr zdarma
Doporučená cena:  277 Kč
1%
naše sleva
9,1
bo za nákup


hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%   celkové hodnocení
0 hodnocení + 0 recenzí

Specifikace
Nakladatelství: » HarperCollins Publishers
Rok vydání: 01.05.2016
Počet stran: 523
Rozměr: 24 cm
Úprava: tran
Spolupracovali: translated from the Swedish by Neil Smith
Jazyk: anglicky
Vazba: Paperback
ISBN: 0007467834
EAN: 9780007467839
Popis

The much-anticipated fifth thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A video-clip is sent to the National Criminal Investigation Department. Someone has secretly filmed a woman through her window from the garden. The next day she is found dead after a frenzied knife-attack. The police receive a second film of another unknown woman. There is no way of identifying her before time runs out. When her husband finds her he is so traumatised that he cleans the whole house and puts her to bed. He may have seen a vital clue, but is in such an extreme state of shock that the police are unable to question him. Psychiatrist Erik Maria Bark is called in to hypnotise him - but what the man tells him under hypnosis leads Erik to start lying to the police. If the lights are on, a stalker can see you from outside. But if the lights are off, you can't see a stalker who is already inside the house.

Kniha je zařazena v kategoriích
Recenze a komentáře k titulu
Zatím žádné recenze.




Lars Kepler

LARS KEPLER


Alexander 20. 1. 1967 a Alexandra 2. 3. 1966

Lars Kepler je pseudonym švédské autorské dvojice manželů Alexandra Ahndorila a Alexandry Coehlo Ahndorilové.

Oba dva jsou jako jednotlivci známí vydávaní spisovatelé. Když se rozhodli se spojit své tvůrčí síly a vytvořit společné dílo, nechtěli, aby ho si čtenáři dávali do souvislostí s jejich předchozí individuální prací. Identita Larse Keplera ale byla odhlalena brzy po vydání prvního románu.
Jedná se o temné (a místy poměrně násilné a kruté) detektivní příběhy, jejichž společným jmenovatelem je neohrožený stockholmský šéfinspektor Jonna Linna. První část (dosud pentalogie) pod názvem Hypnotizér (Hypnotisören) vyšla poprvé v roce 2009 a stala se bestsellerem. Román se prodává ve 40 zemích světa a v roce 2012 se dočkal filmové adaptace.
Následují příběhy Paganiniho smlouva (Paganinikontraktet, 2010), Svědkyně ohně (Eldvittnet, 2011) a Písečný muž (Sandmannen, 2012). Závěrem posledně jmenovaného románu odchází dosud nezastavitelný Joona Lina, jehož pohnutý osobní osud se prolíná všemi knihami, zdánlivě ze scény. Ale již po dvou letech se vrací v díle Stalker (Stalker, 2014) a pouští se do nových dobrodružství.
Série je dostupná ve 20 zemích a po celém světě se prodalo 5 milionů knih, z toho téměř polovina v domácím Švédsku.

Pseudonym Lars Kepler - jméno Lars vzdává úctu velikánovi a průkopníkovi severské krimi Stiegu Larssonovi a Kepler poukazuje na astronoma a matematika Johanna Keplera (1571 - 1630).




       

internetové knihkupectví - online prodej knih


Knihy.ABZ.cz - knihkupectví online -  © 2004-2017 - ABZ ABZ knihy, a.s.