načítání...

sleva

Kniha: O ŠKOLE
Autor: Ivana Novotná
Podtitul: Hravé úkoly s povídáním pro předškoláky

– V září tě čeká velké dobrodružství a my si teď o něm popovídáme – Tato kniha je určena všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a pedagogům v mateřských školách. – Přechod z mateřské do základní školy je ... (celý popis)
Kniha teď bohužel není dostupná.

»hlídat dostupnost

hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9% 100%   celkové hodnocení
2 hodnocení + 0 recenzí

Specifikace
Nakladatelství: EDIKA
Médium / forma: Tištěná kniha
Rok vydání: 2016
Počet stran: 64
Rozměr: 210 x 297 mm
Úprava: ilustrace (převážně barevné)
Vydání: 1. vydání
Spolupracovali: ilustroval Josef Quis
Skupina třídění: Předškolní a primární výchova a vzdělávání
Literatura pro děti a mládež (naučná)
Vazba: brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová)
Novinka týdne: 2016-09
Datum vydání: 24. 2. 2016
EAN: 9788026608868

V září tě čeká velké dobrodružství a my si teď o něm popovídáme

Přechod z mateřské do základní školy je významným mezníkem v životě každého dítěte. Z předškoláka se stává školák, k hravým činnostem dítěti přibudou každodenní školní povinnosti. Aby se nástup dítěte do školy povedl co nejlépe, měly by být děti na tento krok připraveny předem. A právě k tomu je tato publikace určena.

Kniha provází předškoláky od prvního školního dne po celý školní rok a pomáhá tak nenásilnou formou připravit vašeho předškoláka na to, co ho čeká v první třídě. Dítě se v knize seznámí s tím, jak to ve škole chodí, koho tam může potkat, co všechno tam bude dělat, co tam může zažít a s jakými vyučovacími předměty se v první třídě setká. A při tom všem se rozhodně nebude nudit. Bude plnit spoustu hravých úkolů, které pomáhají při rozvoji schopností důležitých právě pro malého školáka, jako jsou:

- pozornost

- paměť

- samostatné myšlení

- vyjadřovací schopnosti

- jemná motorika

- početní představy

Je připravena spousta dalších zábavných úkolů, díky nimž bude pro dítě nástup do školy jednodušší. Mnoho pěkných chvilek strávených s touto knihou a úspěšný start vašeho dítěte ve škole přeje autorka.

(hravé úkoly s povídáním pro předškoláky)
Předmětná hesla