

Elektronická kniha:
Ideál: Získejte ženu svých snů
Autor:
Mark Manson
Nakladatelství: | » Via |
Dostupné formáty ke stažení: | EPUB, MOBI, PDF |
Upozornění: | většina e-knih je zabezpečena proti tisku a kopírování |
Médium: | e-book |
Rok vydání: | 2020 |
Počet stran: | 346 |
Rozměr: | 21 cm |
Úprava: | ilustrace |
Spolupracovali: | z anglického originálu Models přeložil Jan Kadlec |
Skupina třídění: | Sociální interakce. Sociální komunikace |
Jazyk: | česky |
ADOBE DRM: | bez |
ISBN: | 978-80-758-5501-5 |
Ukázka: | » zobrazit ukázku |
Účinné strategie, jak zaujmout ženy a naučit se s nimi komunikovat.
MARK MANSON: ODBORNÍK NA BALENÍ ŽEN I NA TO MÍT VŠECHNO U PR**LE |.
Vzpomínáte si na tu krásnou ženu, kterou jste nedávno potkali? Tu, kterou jste jako obvykle neoslovili? Pokud jste z krásných žen nervózní a bojíte se odmítnutí, nebo jen neumíte se ženami mluvit a dát najevo svůj skutečný záměr, je potřeba něco změnit.
Spisovatel a blogger Mark Manson přináší ucelený průvodce mužskou atraktivitou, který vám pomůže pochopit, co ženy doopravdy přitahuje, využívat odmítnutí ve svůj prospěch a nebát se projevit svůj zájem tak, abyste nepůsobili jako slizouni. Na rozdíl od jiných knih vám nenabídne „zaručené“ hlášky a taktiky, které by měly fungovat, ale nefungují – namísto toho vám vysvětlí, že zranitelnost znamená sílu a že v opravdovosti je ten největší dar, který ženy dokáží ocenit. Poradí vám, jak flirtovat, jak se správně obléknout a jak změnit svůj svět tak, abyste byli nejen sebevědomí a odhodlaní, ale také přitažliví pro něžné pohlaví.
Tato kniha je protipólem všech manipulativních příruček, které vás nutí ženě lhát a přetvařovat se, neboť upřímnost je tou nejlepší cestou k jejímu srdci i k jejímu tělu. Buďte sami sebou, ale buďte v tom lepší.
Naučná literatura > Partnerství, vztahy > Muži a ženy
Naučná literatura > Partnerství, vztahy > Interpersonální komunikace
Elektronické knihy > Naučná a odborná literatura > Partnerství, vztahy
Naučná literatura > Partnerství, vztahy > Partnerský výběr
Naučná literatura > Partnerství, vztahy > Partnerské vztahy
Katalog předmětový > O > Osobní prezentace
Katalog vybraných autorů > M > Manson – Mark Manson
Katalog nakladatelství > V > Via
SLAVNÉ MELODIE
V LEHKÉ ÚPRAVĚ PRO KLAVÍR
»}
vybral a upravil Radim Linhart • vydalo G & W, Cheb
OBSAH 3. DÍLU
Amazing Grace ................................................................................... . . 4
Až rozkvetou lípy .....................................................................................6
Can’t Help Falling In Love .................................................................... 8
Cielito Lindo ............................................................................................10
Cikánka .................................................................................................. 12
Cizinec na pobřeží .................................................................................14
Dajána ......................................................................................................16
Děti z Pirea .............................................................................................. 20
Edelweiss .................................................................................................22
Hospůdko známá ...................................................................................24
Jožin z bažin ....................................................................7...................26
Love Story .................................................................................................28
Medvědi nevědí ........................................................................................30
Modrý sarafán ....................................................................................... 32
O sole mio .................................................................................................34
Padrino ......................................................................................................36
Pampelišky ...............................................................................................38
P á tá .............................................................................................................40
Písnička pro kočku ................................................................................42
Pomněnka .................................................................................................44
Rolničky ...................................................................................................46
Růžička ......................................................................................................48
Something Stupid ...................................................................................50
Split .......................................................................................................... 52
Stín k ated rál............................................................................................54
The Entertainer .....................................................................................56
Tichá noc ...................................................................................................58
Tři oříšky pro Popelku .........................................................................60
V Montgomery ....................................................................................... 62
Včera neděle byla ...................................................................................64