

sleva
Kniha:
Hravá angličtina v křížovkách 3
Autor:
Zuzana Pospíšilová; Drahomír Trsťan
Podtitul: Více než 100 křížovek a osmisměrek

Nakladatelství: | » Bambook |
Médium / forma: | Tištěná kniha |
Rok vydání: | 2016 |
Počet stran: | 88 |
Rozměr: | 207×288 |
Úprava: | svazků: ilustrace |
Vydání: | Vydání 1. |
Spolupracovali: | ilustrace Drahomír Trsťan |
Skupina třídění: |
Angličtina Literatura pro děti a mládež (naučná) |
Vazba: | brožovaná vazba |
Datum vydání: | 18.4.2016 |
ISBN: | 978-80-247-5687-5 |
EAN: | 9788024756875 |
Baví tě luštit křížovky a osmisměrky? Chceš si zlepšit angličtinu? Miluješ omalovánky? Pusť se do třetího dílu Hravé angličtiny v křížovkách. Nový luštitelský sešit ti jako tradičně přináší vše najednou. (více než 100 křížovek a osmisměrek)
Pro ty, kdo si na luštění křížovek v angličtině vytvořili závislost, přinášíme další díl Hravé angličtiny v křížovkách. Na vyluštění čekají úplně nové křížovky a osmisměrky a dočkáte se i svých oblíbených omalovánek. Kdo říká, že angličtina bývá vždycky jenom dřina? Osmisměrky s křížovkami můžete teď luštit sami. Zbytečně čas neztrácejte, Do práce se rychle dejte! Přesně tak, dejte se do práce. Luštěte a zapamatujte si další nová anglická slovíčka. Nezapomeňte na pastelky, budete je potřebovat pro nové krásné omalovánky. Ve třetím díle najdete slovní zásobu na téma povolání, mapa, státy, sport, ptáci, ryby, květiny a další.
Pro ty, kdo si na luštění křížovek v angličtině vytvořili závislost, přinášíme další díl Hravé angličtiny v křížovkách. Na vyluštění čekají úplně nové křížovky a osmisměrky a dočkáte se i svých oblíbených omalovánek.
Kdo říká, že angličtina bývá vždycky jenom dřina? Osmisměrky s křížovkami můžete teď luštit sami. Zbytečně čas neztrácejte, Do práce se rychle dejte!
Přesně tak, dejte se do práce. Luštěte a zapamatujte si další nová anglická slovíčka. Nezapomeňte na pastelky, budete je potřebovat pro nové krásné omalovánky. Ve třetím díle najdete slovní zásobu na téma povolání, mapa, státy, sport, ptáci, ryby, květiny a další.
Naučná literatura > Jazyky > Angličtina
Katalog předmětový > O > Osmisměrky
Katalog předmětový > K > Křížovky
Naučná literatura > Jazyky > Slovní zásoba
Naučná literatura > Učebnice
Katalog vybraných autorů > T > Trsťan – Drahomír Trsťan
Katalog vybraných autorů > P > Pospíšilová – Zuzana Pospíšilová
Katalog nakladatelství > B > Bambook

Pospíšilová, Zuzana; Trsťan, Drahomír
Cena: 169 Kč