načítání...


menu
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Kniha: Evil Librarian – Michelle Knudsen

Fungujeme! Vážení zákazníci, nařízením vlády jsou od 22. 10. 2020 z preventivních důvodů zavřeny některé naše pobočky. Knihy si ale můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na některých našich výdejnách. Tyto objednávky vyřizujeme v běžném režimu, stejně tak nákup e-knih a dalších elektronických produktů. Bližší informace naleznete zde
Evil Librarian
-11%
sleva

Kniha: Evil Librarian
Autor: Michelle Knudsen

He's hot. He's young. He's also evil. He's ...the librarian. Buffy the Vampire Slayer meets Glee! in this darkly comic horror. Buffy the Vampire Slayer meets Glee! in this darkly comic story. Perfect for fans of Point Horror ... (celý popis)
Titul doručujeme za 5 pracovních dní (poslední kusy u dodavatele, dodání s pravděpodobností 90%)
Jazyk: anglicky
Vaše cena s DPH:  199 Kč 177
+
-
rozbalKdy zboží dostanu
5,9
bo za nákup
rozbalVýhodné poštovné: 74Kč
rozbalOsobní odběr zdarma

hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%   celkové hodnocení
0 hodnocení + 0 recenzí

Specifikace
Nakladatelství: » Warner Books
Médium / forma: Tištěná kniha
Počet stran: 352
Rozměr: 199 x 130 x 30 mm
Jazyk: anglicky
Vazba: Knihy - paperback
ISBN: 978-1-4063-5899-5
EAN: 9781406358995
Popis

He's hot. He's young. He's also evil. He's ...the librarian. Buffy the Vampire Slayer meets Glee! in this darkly comic horror. Buffy the Vampire Slayer meets Glee! in this darkly comic story. Perfect for fans of Point Horror and R. L. Stine, as well as readers who like their horror and romance with a light-hearted touch. When Cynthia Rothschild's best friend, Annie, falls head over heels for the new high-school librarian, Cyn can totally see why; he's really young and very good-looking. But after meeting Mr Gabriel, Cyn realizes something isn't quite right. Maybe it's the creepy look in the librarian's eyes, or the weird feeling Cyn gets whenever she's around him. Before long Cyn realizes that Mr Gabriel is, in fact ...a demon. Now, in addition to saving the school production of Sweeney Todd from technical disaster and trying not to make a fool of herself with her own hopeless crush, Cyn has to save her best friend from the clutches of the evil librarian, who also seems to be slowly sucking the life force out of the entire student body!

Kniha je zařazena v kategoriích
Recenze a komentáře k titulu
Zatím žádné recenze.




       
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz – online prodej | ABZ Knihy, a.s.