
sleva
Kniha:
Elektronika tajemství zbavená
Autor:
Adrian Schommers
Podtitul: Kniha 1: Pokusy se stejnosměrným proudem

Nakladatelství: | » HEL |
Médium / forma: | Tištěná kniha |
Rok vydání: | 1998 |
Počet stran: | 112 |
Rozměr: | 205,0x145,0x7,0 mm |
Úprava: | ilustrace |
Vydání: | 1. české vyd. |
Název originálu: | Elektronik - gar nicht schwer |
Spolupracovali: | překlad Erich Mieszczak |
Skupina třídění: | Elektronika |
Hmotnost: | 0,151kg |
Jazyk: | česky |
Vazba: | Brožovaná bez přebalu lesklá |
Nakladatelské údaje: | Ostrava, HEL, 1998 |
ISBN: | 80-902059-9-2 |
EAN: | 9788090205994 |
Ukázka: | » zobrazit ukázku |
První z řady příruček pro amatérské elektroniky. Vymezení - pokusy se stejnosměrným proudem - poskytuje nutné teoretické základy, jejichž aplikací prostřednictvím jednoduchých pokusů odhaluje zákonitosti elektroniky především začínajícím amatérům. 980713 Ph
První z řady 5 knih věnovaných základům elektroniky. Po stručném a názorném výkladu fyzikálních principů následují návody na sestavení odpovídajících jednoduchých zapojení demonstrujících funkce jednotlivých prvků elektronických obvodů. Mnohá z těchto zapojení se dají použít i v každodenním životě. Knihu lze doporučit zejména všem mladým, kteří by chtěli hravou formou vstoupit do světa elektroniky. (objevovat, experimentovat, porozumět. Kniha 1., Pokusy se stejnosměrným proudem)
Jedná se o řadu 5 knih, které jsou určeny zájemcům o techniku, zejména potom mladým. V této (první) knize začnete s prvními pokusy, jimiž si elektroniku snadno a rychle zpřístupníte, a tak ji pochopíte. Samozřejmě nechybí ani vysvětlení fyzikálních základů.
Elektronika
Naučná literatura > Technika > Elektronika
Katalog vybraných autorů > S > Schommers – Adrian Schommers
Katalog nakladatelství > H > HEL
SLAVNÉ MELODIE
V LEHKÉ ÚPRAVĚ PRO KLAVÍR
»}
vybral a upravil Radim Linhart • vydalo G & W, Cheb
OBSAH 3. DÍLU
Amazing Grace ................................................................................... . . 4
Až rozkvetou lípy .....................................................................................6
Can’t Help Falling In Love .................................................................... 8
Cielito Lindo ............................................................................................10
Cikánka .................................................................................................. 12
Cizinec na pobřeží .................................................................................14
Dajána ......................................................................................................16
Děti z Pirea .............................................................................................. 20
Edelweiss .................................................................................................22
Hospůdko známá ...................................................................................24
Jožin z bažin ....................................................................7...................26
Love Story .................................................................................................28
Medvědi nevědí ........................................................................................30
Modrý sarafán ....................................................................................... 32
O sole mio .................................................................................................34
Padrino ......................................................................................................36
Pampelišky ...............................................................................................38
P á tá .............................................................................................................40
Písnička pro kočku ................................................................................42
Pomněnka .................................................................................................44
Rolničky ...................................................................................................46
Růžička ......................................................................................................48
Something Stupid ...................................................................................50
Split .......................................................................................................... 52
Stín k ated rál............................................................................................54
The Entertainer .....................................................................................56
Tichá noc ...................................................................................................58
Tři oříšky pro Popelku .........................................................................60
V Montgomery ....................................................................................... 62
Včera neděle byla ...................................................................................64