načítání...


menu
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Mapy, Atlasy: 444 historických měst a městeček České republiky – Petr David

444 historických měst a městeček České republiky
-73%
sleva

Mapy, Atlasy: 444 historických měst a městeček České republiky
Autor: Petr David

Další kniha z populární řady tematických publikací o České republice určená pro širokou veřejnost je tentokráte zaměřena na naše města a městečka. Česká republika je plná malebných měst a městeček, jejichž krásy jsou často očím široké ... (celý popis)
Titul doručujeme za 3 pracovní dny
Médium: Mapy, Atlasy
Vaše cena s DPH:  499 Kč 134
+
-
rozbalKdy zboží dostanu
4,5
bo za nákup
rozbalVýhodné poštovné: 74Kč
rozbalOsobní odběr zdarma

hodnoceni - 83.2%hodnoceni - 83.2%hodnoceni - 83.2%hodnoceni - 83.2%hodnoceni - 83.2% 100%   celkové hodnocení
3 hodnocení + 0 recenzí

Specifikace
Nakladatelství: » Kartografie PRAHA
Médium: Mapy, Atlasy
Rok vydání: 2004
Počet stran: 224
Rozměr: 305 x 215 x 20 mm
Úprava: barevné ilustrace, mapy.
Vydání: 1. vyd.
Datum vydání: 1. 5. 2004
Nakladatelské údaje: Praha, Kartografie, 2004.
ISBN: 80-7011-741-9
EAN: 9788070117415
Popis

Další kniha z populární řady tematických publikací o České republice určená pro širokou veřejnost je tentokráte zaměřena na naše města a městečka. Česká republika je plná malebných měst a městeček, jejichž krásy jsou často očím široké veřejnosti schovány. Nový lexikon Kartografie Praha si klade nemalý cíl, a to některé tyto krásy všem turistům, cestovatelům i milovníkům naší krásné vlasti ukázat. Listováním ve výpravné publikaci a čtením poutavého textu objevíte nejen mnoho nových informací, ale podrobněji poznáte i místa, která již dobře znáte. Kniha se skládá s textové a mapové části. Textová část obsahuje celkem 224 stran poutavého a zajímavého čtení o českých městech a městečkách. Text je zaměřen na historii i současnost, pověsti a příběhy, zajímavosti i turistické atrakce. Obsahuje u každého města a městečka stručnou historii, popis stavebních a historických památek, tradice či zajímavé akce ve městě; autoři zpestřili texty poutavými příběhy, pověstmi a zajímavostmi, které se k danému městu vážou; nechybí informace, jak se do města dostat a kde zaparkovat. Nevšední zážitek z publikace ještě umocňují krásné barevné fotografie, kterých je v knize více než 420. Mapová část se skládá z autoatlasu České republiky v měřítku 1 : 200 000. V mapě jsou vyznačeny všechna popsaná města a městečka, následuje rejstřík všech hesel a podhesel a závěr publikace tvoří reklamní prezentace jednotlivých měst.

Předmětná hesla
Zařazeno v kategoriích
Petr David - další tituly autora:
Staročeský pitaval, aneb výlety po stopách zlých činů Staročeský pitaval, aneb výlety po stopách zlých činů
Nejkrásnější výlety na tajemná místa Nejkrásnější výlety na tajemná místa
Praha záhadná a tajemná Praha záhadná a tajemná
Šumava - Česko všemi smysly Šumava
Špalíček výletů - To nejlepší Špalíček výletů
Český ráj známý i neznámý Český ráj známý i neznámý
 
Recenze a komentáře k titulu
Zatím žádné recenze.
       
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz – online prodej | ABZ Knihy, a.s.