načítání...


menu
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Romantické komiksy

Další filtry
Řazení
Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Romantické komiksy:
Srdcerváči 2 Srdcerváči 2
Osemanová, Alice
10 dní
Naše cena: 339 Kč
Srdcerváči Srdcerváči
Osemanová, Alice
10 dní
Naše cena: 297 Kč
 (e-book)
Srdcerváči 3 Srdcerváči 3
Osemanová, Alice
skladem
Naše cena: 219 Kč
Heartstopper Volume Four

Heartstopper Volume Four

Autor: Alice Oseman

*Soon to be a live-action Netflix series!* Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. The bestselling LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the fourth volume of HEARTSTOPPER, for ...

Dostupnost: 9 pracovních dní  i
-1%
sleva
296 Kč
293 Kč
+
-
Chci sníst tvoji slinivku

Chci sníst tvoji slinivku

Autor: Yoru Sumino

Hlavní hrdina příběhu byl vždycky jen tichým pozorovatelem světa kolem, dokud v nemocnici nenašel deník umírající spolužačky, Sakury Jamauči. Jakmile odhalí její tajemství, vtrhne dívka do jeho života jako velká voda a konečně ho

Dostupnost: skladem  i
-15%
sleva
469 Kč
399 Kč
+
-
Tulení

Tulení

Autor: Catana Chetwyndová

Inspirována svým vlastním vztahem s partnerem, kreslí očividně zamilovaná autorka příhody z každodenního života, který se nese ve znamení klasických láskyplných vzorců chování současných mladých lidí - např. společný odpočinek, stravování, ...

Dostupnost: skladem  i
-15%
sleva
249 Kč
212 Kč
+
-
Srdcerváči

Srdcerváči

Autor: Alice Osemanová

Charlie je nervák a někdy až moc přemýšlivý kluk. Minulý rok pro něj nebyl dvakrát dobrý, ale aspoň už ho nikdo nešikanuje. Nick Nelson je zase veselý, měkkosrdcatý hráč ragby. O Charliem něco slyšel, ale nikdy neměl příležitost si s ním ...

Dostupnost: 10 pracovních dní  i
-15%
sleva
hodnoceni - 77.2%hodnoceni - 77.2%hodnoceni - 77.2%hodnoceni - 77.2%hodnoceni - 77.2%
349 Kč
297 Kč
+
-
Srdcerváči 4

Srdcerváči 4

Autor: Alice Osemanová

Charlie si nikdy nemyslel, že by se Nickovi vůbec mohl líbit, ale teď spolu oficiálně chodí a Charlie pomalu začíná být připravený na to, aby vyslovil ta dvě slůvka: Miluju tě. Nick se cítí podobně, ale má toho v hlavě spoustu dalšího - ...

Dostupnost: 10 pracovních dní  i
-15%
sleva
449 Kč
382 Kč
+
-
Srdcerváči 2

Srdcerváči 2

Autor: Alice Osemanová

Nick a Charlie jsou nejlepší kamarádi. Nick ví, že je Charlie gay, a Charlie si je jistý, že Nick není. Ale láska dovede překvapit a Nick tak přijde na spoustu věcí o svých přátelích, o své rodině a i o sobě samotném Nakladatelská anotace. ...

Dostupnost: 10 pracovních dní  i
-15%
sleva
hodnoceni - 79%hodnoceni - 79%hodnoceni - 79%hodnoceni - 79%hodnoceni - 79%
399 Kč
339 Kč
+
-
Srdcerváči 4

Srdcerváči 4   (e-kniha)

Autor: Alice Osemanová

Komiksová série vypráví příběh přátelství a lásky mezi dvěma studenty na britském gymnáziu - Nickem a Charliem. ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i

219 Kč
+
-
Laura Deanová mě už zase nechala

Laura Deanová mě už zase nechala

Autor: Mariko Tamaki

Freddy chodí s nejpopulárnější holkou ve škole, Laura je sebevědomá a okouzlující. Ale jako přítelkyně za moc nestojí a k Freddy se občas chová spíš jako k plyšákovi, který ji sem tam omrzí. Freddy se trápí jejich opakovanými rozchody a ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-13%
sleva
399 Kč
347 Kč
+
-
Srdcerváči 2

Srdcerváči 2   (e-kniha)

Autor: Alice Osemanová

Komiksová série vypráví příběh přátelství a lásky mezi dvěma studenty na britském gymnáziu - Nickem a Charliem.
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i

199 Kč
+
-
Srdcerváči 3

Srdcerváči 3   (e-kniha)

Autor: Alice Osemanová

Charlieho dřív ani ve snu nenapadlo, že by ho Nick mohl taky mít rád, ale teď spolu oficiálně chodí. Nick se dokonce odhodlal a pověděl o tom svojí mámě. Ale ještě je tu Nickův starší bratr, ostatní kamarádi a rodina a blíží se školní výlet ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i
hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%

219 Kč
+
-
Heartstopper Volume One

Heartstopper Volume One

Autor: Alice Oseman

– *Soon to be a live-action Netflix series!* Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and ...

Dostupnost: 6 pracovních dní  i
-11%
sleva
329 Kč
293 Kč
+
-
Heartstopper Volume Three

Heartstopper Volume Three

Autor: Alice Oseman

– *Soon to be a live-action Netflix series!* Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the third volume of HEARTSTOPPER, for fans of The ...

Dostupnost: 6 pracovních dní  i
-11%
sleva
329 Kč
293 Kč
+
-
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz – online prodej | ABZ Knihy, a.s.