načítání...
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Pikareskní romány

Řadit dle:    názvu    ceny    autora    nakladatelství    skladu    nejžádanějších titulů    hodnocení
Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Pikareskní romány:
Tom Jones Tom Jones
Fielding, Henry
3 dny
Naše cena: 177 Kč
El Lazarillo Tormes -- Doplňky

El Lazarillo Tormes -- Doplňky

Autor: Anónimo

Nakladatelství: FRAUS
Dostupnost: 10 pracovních dní  i
-5%
sleva
160 Kč
+
-
The Lies of Locke Lamora

The Lies of Locke Lamora

Autor: Scott Lynch

The first of the Gentleman Bastard sequence, this stunning heist fantasy is a must-read for fans of GAME OF THRONES and THE NAME OF THE WIND. (book one of the Gentleman Bastard sequence)

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-11%
sleva
239 Kč
+
-
Tom Jones

Tom Jones

Autor: Henry Fielding

Nalezenec Tom Jones měl veliké štěstí, když se lord Allworthy rozhodl dát ho vychovat na svém panství. Ale dítě bez skutečné rodičovské podpory to mívá v životě často těžké. ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-56%
sleva
hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%
177 Kč
+
-
Tom Jones

Tom Jones

Autor: Henry Fielding

''Sir, I am concerned at the Trouble I give you; nay indeed my Nakedness may well make me ashamed to look you in the Face ...' Jones offered her his Coat; but, I know not for what Reason, she ...

Dostupnost: 7 pracovních dní  i
-11%
sleva
194 Kč
+
-
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz - online prodej | ABZ Knihy, a.s.
ABZ knihy, a.s.
 
 
 

Knihy.ABZ.cz - knihkupectví online -  © 2004-2018 - ABZ ABZ knihy, a.s. TOPlist