načítání...


menu
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Pikareskní romány

Další filtry
Řazení
Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Pikareskní romány:
Tom Jones Tom Jones
Fielding, Henry
skladem
Naše cena: 167 Kč
Tom Jones

Tom Jones

Autor: Henry Fielding

Hrdina příběhu, nalezenec Tom Jones, je mladík bouřlivé a vznětlivé povahy, který snadno podléhá svodům svého okolí a zejména milostným nástrahám. Musí prodělat svízelnou cestu k nápravě své divoké letory, aby nakonec zvítězil nad svým ...

Dostupnost: skladem  i
-16%
sleva
hodnoceni - 66.9%hodnoceni - 66.9%hodnoceni - 66.9%hodnoceni - 66.9%hodnoceni - 66.9%
199 Kč
167 Kč
+
-
El Lazarillo Tormes /nivel A2/ -- Četba

El Lazarillo Tormes /nivel A2/
  Četba

Autor: Anónimo

Lázaro es un huérfano de origen humilde. Cuando su padre muere, su madre lo pone al servicio de un cruel ciego, el primero de varios amos que le harán ver cómo es el mundo que le rodea y le ensenarán a ser astuto o pícaro para sobrevivir. Será siervo

Dostupnost: 6 pracovních dní  i
-5%
sleva
189 Kč
180 Kč
+
-
The Lies of Locke Lamora

The Lies of Locke Lamora

Autor: Scott Lynch

The first of the Gentleman Bastard sequence, this stunning heist fantasy is a must-read for fans of GAME OF THRONES and THE NAME OF THE WIND. (book one of the Gentleman Bastard sequence)

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-11%
sleva
299 Kč
266 Kč
+
-
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz – online prodej | ABZ Knihy, a.s.