načítání...
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Nakladatelství Hodder &

Řadit dle:    názvu    ceny    autora    nakladatelství    skladu    nejžádanějších titulů    hodnocení
11%
naše sleva
A Gift from Bob
doporučená cena:  289 Kč
naše cena s DPH:  257 Kč
doručujeme za 6 pracovních dní
Kdy zboží dostanu?
 

A Gift from Bob

Autor: James Bowen

Nakladatelství: Hodder & Stoughton

As Street Cat Bob and James spend a cold and challenging December on the streets together, James once more draws strength and inspiration from his extraordinary cat - learning important lessons about ...
11%
naše sleva
Gordon Ramsay's Ultimate Home Cooking
doporučená cena:  820 Kč
naše cena s DPH:  729 Kč
doručujeme za 6 pracovních dní
Kdy zboží dostanu?
 

Gordon Ramsay's Ultimate Home Cooking

Autor: Gordon Ramsay


V této kuchařce Gordona Ramsayho najdeme sbírku více než 120 lahodných nových receptů, v kterých se promítají Gordonovi dovednosti a odborné znalosti získanýé během dlouholeté praxe v ...
1%
naše sleva
Mr Mercedes - akce HB
doporučená cena:  365 Kč
naše cena s DPH:  361 Kč
doručujeme za 15 pracovních dní
Kdy zboží dostanu?
 

Mr Mercedes - akce HB

Autor: S. King

Nakladatelství: Hodder & Stoughton

A cat-and-mouse suspense thriller featuring a retired homicide detective who's haunted by the few cases he left open, and by one in particular - the pre-dawn slaughter of eight people among ...
11%
naše sleva
My Everything
doporučená cena:  269 Kč
naše cena s DPH:  239 Kč
doručujeme za 6 pracovních dní
Kdy zboží dostanu?
 

My Everything

Autor: Katie Marsh

Nakladatelství: Hodder & Stoughton

Hannah's thirty-two-year-old husband has a stroke . . . on the day she was going to leave him. A thought-provoking, emotive and page-turning debut novel perfect for fans of Jojo Moyes and Jodi ...
11%
naše sleva
The Universe Versus Alex Woods
doporučená cena:  319 Kč
naše cena s DPH:  283 Kč
doručujeme za 6 pracovních dní
Kdy zboží dostanu?
 

The Universe Versus Alex Woods

Autor: Gavin Extence

Nakladatelství: Hodder & Stoughton

A funny, moving and entertaining first novel from an exceptionally talented young British author. A tale of an unexpected friendship, an unlikely hero and an improbable journey, Alex's story treads ...

internetové knihkupectví - online prodej knih


Knihy.ABZ.cz - knihkupectví online -  © 2004-2017 - ABZ ABZ knihy, a.s.