načítání...


menu
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Lupiči

Další filtry
Řazení
Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Lupiči:
Pravdivý příběh Neda Kellyho a jeho bandy Pravdivý příběh Neda Kellyho a jeho bandy
Carey, Peter
5 dní
Naše cena: 251 Kč
Václav Babinský -- Život loupežníka a loupežnická legenda Václav Babinský
Votruba, Adam
4 dny
Naše cena: 178 Kč
Babinský strašlivý lesů pán -- Legenda a skutečnost Babinský strašlivý lesů pán
Štětinová, Dagmar
4 dny
Naše cena: 158 Kč
Mimo zákon

Mimo zákon   (e-kniha)

Autor: Naďa Moyzesová

– Příběhy banditů, kteří skutečně existovali a stali se součástí regionální historie, i těch, kteří žili jen ve fantazii lidí. – Po staletí si lidé po namáhavé práci zpestřovali dlouhé zimní večery vyprávěním o hrůzostrašných a ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i

159 Kč
+
-
Mimo zákon -- Zbojníci, zloději a loupežníci na našem území

Mimo zákon
  Zbojníci, zloději a loupežníci na našem území

Autor: Naďa Moyzesová

Autorka na základě sběratelských informací mapuje oblast zbojnictví po jednotlivých stoletích - počínaje 13. a konče 19. stoletím. Vedle známých jmen jako byl Jan Kolda ze Žampachu, Jan Jiří Grasl či Václav Babinský je zde prostor i pro ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-15%
sleva
269 Kč
229 Kč
+
-
The Lies of Locke Lamora

The Lies of Locke Lamora

Autor: Scott Lynch

The first of the Gentleman Bastard sequence, this stunning heist fantasy is a must-read for fans of GAME OF THRONES and THE NAME OF THE WIND. (book one of the Gentleman Bastard sequence)

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-11%
sleva
299 Kč
266 Kč
+
-
Pravda u zbojníka -- Zbojnictví a loupežnictví ve střední Evropě

Pravda u zbojníka
  Zbojnictví a loupežnictví ve střední Evropě

Autor: Adam Votruba

Autor v návaznosti na starší odbornou literaturu rozlišuje mezi zbojnictvím (ve významu sociálního banditismu) a obyčejným, kriminálním lupičstvím. V historické perspektivě zkoumá a srovnává fenomén zbojnictví ve třech oblastech: ve ...

Dostupnost: 5 pracovních dní  i
-16%
sleva
350 Kč
294 Kč
+
-
Václav Babinský -- Život loupežníka a loupežnická legenda

Václav Babinský
  Život loupežníka a loupežnická legenda

Autor: Adam Votruba

Původ, mládí a "učednická léta" Václava Babinského. Podrobný popis jednotlivých zločinů spáchaných Babinským a jeho kumpány. Soudní proces (1835-40) a věznění na Špilberku a ve Valdicích. Závěr života v klášteře v Řepích, kde napravený ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-11%
sleva
hodnoceni - 66.9%hodnoceni - 66.9%hodnoceni - 66.9%hodnoceni - 66.9%hodnoceni - 66.9%
200 Kč
178 Kč
+
-
Babinský strašlivý lesů pán -- Legenda a skutečnost

Babinský strašlivý lesů pán
  Legenda a skutečnost

Autor: Dagmar Štětinová

Beletristickou formou vypráví autorka o životě Babinského (1796-1879), zachycuje rodinné prostředí a dětství v Litoměřicích, jeho pokusy o studium, vojenskou službu a hlavně jeho loupežnickou dráhu. Snaží se vyvrátit některé nepodložené ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-11%
sleva
hodnoceni - 58.4%hodnoceni - 58.4%hodnoceni - 58.4%hodnoceni - 58.4%hodnoceni - 58.4%
178 Kč
158 Kč
+
-
Pravdivý příběh Neda Kellyho a jeho bandy

Pravdivý příběh Neda Kellyho a jeho bandy

Autor: Peter Carey

Historický román, inspirovaný skutečným příběhem legendárního australského bandity Neda Kellyho, popraveného v roce 1880. Strhující román jednoho z nejvýraznějších australských autorů vypráví o chlapci vyrůstajícím v irské přistěhovalecké ...

Dostupnost: 5 pracovních dní  i
-16%
sleva
hodnoceni - 71%hodnoceni - 71%hodnoceni - 71%hodnoceni - 71%hodnoceni - 71%
299 Kč
251 Kč
+
-
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz – online prodej | ABZ Knihy, a.s.