načítání...


menu
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Detektivky

Další filtry
Řazení
Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Detektivky:
 (e-book)
Svědkyně ohně Svědkyně ohně
Kepler, Lars
skladem
Naše cena: 179 Kč
 (e-book)
Muži, kteří nenávidí ženy -- nový design Muži, kteří nenávidí ženy
Larsson, Stieg
skladem
Naše cena: 199 Kč
Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů
Jones, Gareth P.
4 dny
Naše cena: 199 Kč
Svědkyně ohně Svědkyně ohně
Kepler, Lars
4 dny
Naše cena: 304 Kč
 (e-book)
Dívka, která si hrála s ohněm -- nový design Dívka, která si hrála s ohněm
Larsson, Stieg
skladem
Naše cena: 199 Kč
Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy
Larsson, Stieg
skladem
Naše cena: 199 Kč
The Colour of Bee Larkham´s Murder

The Colour of Bee Larkham´s Murder

Autor: Sarah J. Harris

A stunning adult debut - perfect for fans of The Curious Incident of the Dog in the Night Time and My Name is Leon Jasper is thirteen years old and isn't like the other boys his age. His synaesthesia paints his world in fantastical ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-11%
sleva
299 Kč
266 Kč
+
-
Fobie

Fobie

Autor: Wulf Dorn

V domě manželů Bridgewaterových se jedné noci nečekaně objeví neznámý muž, který se suverénně chová jako Stephen, manžel Sarah Bridgewaterové. Vetřelec sice stejně nečekaně zmizí, ale pro Sarah její noční můra nekončí. Neví, kde je její ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-20%
sleva
299 Kč
239 Kč
+
-
Dívky nalehko

Dívky nalehko   (e-kniha)

Autor: Iva Procházková

Dívky nalehko jsou dalším setkáním s majorem Holinou z pražského Oddělení vražd, kterého známe ze seriálu Vraždy v kruhu. Stejně jako Muž na dně, i Dívky nalehko předcházejí událostem seriálu. V soukromé zahradě je nalezena mrtvá dívka, ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i

149 Kč
+
-
Dotyk -- Sleduje vás, ale to mu nestačí

Dotyk -- Sleduje vás, ale to mu nestačí   (e-kniha)

Autor: Mark Sennen

– Harry má rád pěkné věci. Rád se na ně dívá. Ale to někdy nestačí. Chce se dostat blíž… – Detektiv inspektorka Savageová a její tým z britského Plymouthu se snaží vyšetřit sérii hrůzných útoků na mladé ženy. Oběti jsou ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i

249 Kč
+
-
Schůzka s ďáblem

Schůzka s ďáblem   (e-kniha)

Autor: J.D. Robb

– Detektivce Evě Dallasové před autem náhle zavrávorá nahá postava, celá pokrytá krví. Eva dupne na brzdy a podaří se jí zraněnou ženu zachránit. Pro jejího manžela, další obět přepadení, je už bohužel pozdě. Otřesená Daphne jako jediný ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i

229 Kč
+
-
Praha noir -- čtrnáct povídek předních českých spisovatelů

Praha noir
  čtrnáct povídek předních českých spisovatelů
  (e-kniha)

Autor: Pavel Mandys

Editor Pavel Mandys oslovil čtrnáct známých českých autorů působících nejen v oblasti detektivní literatury, aby napsali povídky pro americkou sérii Noir. Ta již proputovala nejen velká americká města, ale i například Helsinky, Havanu či ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i

165 Kč
+
-
Zrychlení

Zrychlení

Autor: Alan Jacobson

Když detektiv Robby Hernandez, přítel profilovačky FBI Karen Vailové, zmizí ve vinařské oblasti Napa Valley, nezbude po něm ani stopy, až na krvavou skvrnu a možnou souvislost s řáděním brutálního sériového vraha v okolí. Zatímco mordparta ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-75%
sleva
359 Kč
89 Kč
+
-
Poslední tanec

Poslední tanec   (e-kniha)

Autor: Ed McBain

Padesátý příběh vyšetřování v 87. revíru, jehož detektivové odhalují pozadí podezřelého úmrtí staršího muže. Titul ze série příběhů 87. revíru, v němž Carella, Meyer a Kling zjišťují, že předpokládaný pojišťovací podvod není hlavní příčinou ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i

179 Kč
+
-
Smečka

Smečka   (e-kniha)

Autor: Katarína Holetzová

– Pohádkový zámek uprostřed hor ukrývá tajemství. Vzpomínky na minulost dnes luxusního hotelu oživí vražda známého podnikatele. Vše nasvědčuje tomu, že jde o sexuálně motivovaný čin. René Juhász s kolegou však pátrají po nových stopách. Z ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i

199 Kč
+
-
Hroby se otevřely

Hroby se otevřely

Autor: Benjamin Black

Doktor Quirke má další důvody ke skeptickému pohledu na život: trápí se blízkým důchodem a předáním "moci" svému asistentovi, tíží ho zdravotní komplikace, rodinné problémy a hlavně nový případ vraždy, do kterého se náhodně zapletla i jeho ...

Dostupnost: 5 pracovních dní  i
-20%
sleva
299 Kč
239 Kč
+
-
Případ G

Případ G

Autor: Hakan Nesser

Případ G je jediný nevyřešený případ v dlouhé kariéře komisaře Van Veeterena. Mrtvá žena na dně vypuštěného bazénu a vrah s alibi, které se zdá být neprůstřelné. Kdo zabil Barbaru Clarissu Hennanovou? Nebo spíše: jak ji Jaan G. Hennan ...

Dostupnost: 5 pracovních dní  i
-20%
sleva
399 Kč
319 Kč
+
-
Vražda v dívčí garsoniéře

Vražda v dívčí garsoniéře

Autor: Petr Bým

Vražda mladé ženy, nalezené v jejím pražském bytě, se zpočátku jeví jako jednoduchý případ - kriminalisté mají hodně důvodů považovat ji za čin sexuálního devianta. Všechno ovšem změní překvapivé svědectví partnerky muže, kterého policie ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-20%
sleva
249 Kč
199 Kč
+
-
Smrt vilného cizince

Smrt vilného cizince

Autor: Stanislav Češka

Za Berkou přichází italský podnikatel doprovázený známým brněnským advokátem. Žádají Berku, aby prověřil vyšetřování vraždy příbuzného dotyčného podnikatele, který byl částečný invalida, což mu však nebránilo v tom, aby jezdil pravidelně až ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-20%
sleva
259 Kč
207 Kč
+
-
Synové člověka - Islandská krimi

Synové člověka
  Islandská krimi

Autor: Arnaldur Indridason

V centru Reykjavíku je nalezen brutálně zavražděný penzionovaný učitel. Téměř ve stejnou dobu spáchá jeden z jeho bývalých žáků v psychiatrické klinice sebevraždu. Bratr sebevraha zjistí jako první, že oba dva případy mají souvislost. To už ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-20%
sleva
319 Kč
255 Kč
+
-
Zemřít dvakrát

Zemřít dvakrát

Autor: Leif G. W. Persson

Až do osudného červencového večera nebylo na přátelství komisaře Everta Bäckströma a desetiletého chlapce od sousedů nic výjimečného, když však Edvin položí na Evertův stůl igelitku s lebkou, vše se změní. Nedlouho předtím odjel Edvin na ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-70%
sleva
419 Kč
125 Kč
+
-
Případ tajemného lukostřelce -- Zločiny na Velké Moravě

Případ tajemného lukostřelce
  Zločiny na Velké Moravě

Autor: Stanislav Češka

– Píše se rok 885. Do Veligradu přijíždí posel z Moravgradu se zprávou, že Metoděj, který právě pobývá v tomto městě, onemocněl, zeslábl, musel ulehnout na lůžko a pomalu se připravuje na odchod z tohoto světa. Slavomír s Erikem a svými ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-20%
sleva
289 Kč
231 Kč
+
-
počet titulů na stránku:
Stránkování: 1 2 3 ... 58 59 ... 115 116 117 118 119 ... 174 175 176 ... 231 232 233
<<   < | Strana 117. z 233 | >   >>
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz – online prodej | ABZ Knihy, a.s.