načítání...


menu
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Literatura pro děti – anglicky

Další filtry
Řazení
Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Literatura pro děti – anglicky:
Fairy tales/Pohádky -- zrcadlový text mírně pokročilí Fairy tales/Pohádky
Andersen, Hans Christian
3 dny
Naše cena: 167 Kč
 (e-book)
Židovské pohádky Židovské pohádky
Landa, Gertrude
skladem
Naše cena: 189 Kč
White fang/Bílý tesák White fang/Bílý tesák
London, Jack
3 dny
Naše cena: 167 Kč
Ostrov pokladů / Treasure Island - Zrcadlová četba Ostrov pokladů / Treasure Island
Stevenson, Robert Louis
3 dny
Naše cena: 167 Kč
The History of the Brave Czech Nation The History of the Brave Czech Nation

3 dny
Naše cena: 999 Kč
Paper Towns Paper Towns
Green, John
skladem
Naše cena: 177 Kč
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

Autor: Madeleine L'Engle

Příběh o dívce Meg, která se vypraví zachránit svého otce, záhadně zmizelého při svých experimentech s cestováním pátou dimenzí. ...

Dostupnost: 7 pracovních dní  i
-1%
sleva
215 Kč
213 Kč
+
-
Heroes of Olympus: the Son of Neptune

Heroes of Olympus: the Son of Neptune

Autor: Rick Riordan

Druhý díl nové řady volně navazující na sérii knih o Percy Jacksonovi. Percy Jackson se probral ze spánku a dostává se do římského tábora polokrevných. Dobrodružný fantasy příběh pro starší děti. ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-11%
sleva
239 Kč
213 Kč
+
-
Cesta do středu Země / Journey to the Centre of the Earth -- Dvojjazyčné čtení česko-anglické

Cesta do středu Země / Journey to the Centre of the Earth
  Dvojjazyčné čtení česko-anglické

– Cesta do středu země (zkrácené dvojjazyčné vydání) – Příběh vypráví šestnáctiletý Axel a začíná v neděli 24. května roku 1863, kdy profesor Lidenbrock objeví dokument islandského alchymisty ze 16. století Arneho Saknussemma. Text psaný ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-16%
sleva
hodnoceni - 72.9%hodnoceni - 72.9%hodnoceni - 72.9%hodnoceni - 72.9%hodnoceni - 72.9%
149 Kč
125 Kč
+
-
The Sky Is Everywhere

The Sky Is Everywhere

Autor: Jandy Nelsonová

For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell, a novel from Jandy Nelson, the bestselling and award-winning author of I'll Give You the Sun. Beautiful, funny and heartfelt, The Sky Is Everywhere is about love and ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-19%
sleva
264 Kč
213 Kč
+
-
Night - Night London

Night - Night London

Bedtime isn't the most exciting time for young children, but with a bespoke nighttime read in London it can make snuggling down a real treat. Night Night is a truly wonderful bedtime book, with beautiful illustrations and easy to follow ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-27%
sleva
283 Kč
206 Kč
+
-
The Tales of Beedle the Bard

The Tales of Beedle the Bard

Autor: Joanne K. Rowlingová

Sbírka pěti kouzelnických pohádek spjatých se sérií příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera. Čtyři příběhy jsou nové, jeden už čtenáři znají ze sedmého, posledního dílu čarodějnické ságy Harry Potter a relikvie smrti. ...

Dostupnost: 6 pracovních dní  i
-16%
sleva
hodnoceni - 75.7%hodnoceni - 75.7%hodnoceni - 75.7%hodnoceni - 75.7%hodnoceni - 75.7%
199 Kč
167 Kč
+
-
Moby Dick -- + CD

Moby Dick -- + CD

Autor: Herman Melville

– "Jedna z celosvetovo najčítanejších kníh. Moby Dick je sága o kapitánovi Ahabovi a jeho neustálom prenasledovaní Moby Dicka, veľkej bielej veľryby, ktorá ho počas ich posledného stretnutia zmrzačila. Mladý námorník Ismael rozpráva tento ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-25%
sleva
hodnoceni - 75.7%hodnoceni - 75.7%hodnoceni - 75.7%hodnoceni - 75.7%hodnoceni - 75.7%
346 Kč
259 Kč
+
-
The age of Innocence -- + CD

The age of Innocence -- + CD

Autor: Edith Whartonová

Příběh nenaplněné lásky z prostředí společenské smetánky se odehrává v New Yorku v 70. letech 19. století doplňují cvičení a CD. Zjednodušená a převyprávěná verze pro mírně až středně pokročilé. ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-16%
sleva
346 Kč
291 Kč
+
-
Vanity Fair: A Novel without a hero -- + CD

Vanity Fair: A Novel without a hero -- + CD

Autor: William M. Thackeray

– Náš príbeh sa začína pred bránami Akadémie pre mladé dámy pani Pinkertonsovej v Chiswick Mall v Londýne. Veľký rodinný koč čaká na dve mladé dámy, Ameliu Sedleyovú a Becky Sharpovú. Vanity Fair (Trh márnosti) bol napísaný pred 200 rokmi, ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-25%
sleva
346 Kč
259 Kč
+
-
Young Eli Readers Stage 2 (cef A1): The Selfish Giant

Young Eli Readers Stage 2 (cef A1): The Selfish Giant

Why doesn?t summer come to the Giant?s garden? Find out how the Selfish Giant changes and learns about friendship. A Giant lives in a castle with a beautiful garden. But the Giant is selfish and wants it all to himself. He doesn?t want the ...

Dostupnost: 7 pracovních dní  i
-1%
sleva
131 Kč
130 Kč
+
-
Molly&Endo

Molly&Endo

Autor: Miroslav Krejčí

Dobrodružné vyprávění o dvou koních, jejich společných hříběcích letech, násilném odloučení i dalších osudech až po opětovné shledání. Zrcadlové česko-anglické vydání. ...

Dostupnost: 7 pracovních dní  i
-1%
sleva
159 Kč
157 Kč
+
-
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

Autor: Suzanne Collinsová

After winning the brutal Hunger Games, Katniss and Peeta return to their district, hoping for a peaceful future. But their victory has caused rebellion to break out ... and the Capitol has decidd that someone must pay. As Katniss and Peeta ...

Dostupnost: 5 pracovních dní  i
-11%
sleva
299 Kč
266 Kč
+
-
Animal Farm

Animal Farm

Autor: George Orwell

Bajka brilantního anglického esejisty jasnozřivě předvádí genezi stalinského totalitního systému. ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-11%
sleva
hodnoceni - 71.2%hodnoceni - 71.2%hodnoceni - 71.2%hodnoceni - 71.2%hodnoceni - 71.2%
279 Kč
248 Kč
+
-
The Count of Monte Cristo/Hrabě Monte Christo

The Count of Monte Cristo/Hrabě Monte Christo

Autor: Alexandre Dumas

Hlavní hrdina Edmond Dantes, mladý námořní důstojník, je bez soudu uvězněn v nevlídné pevnosti na ostrově If. Po čtrnácti letech zoufalství a beznaděje uvidí záblesk naděje. Když zemře jeho jediný přítel abbé Faria, převlékne se do jeho ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-16%
sleva
199 Kč
167 Kč
+
-
Girl Online: On Tour 2

Girl Online: On Tour 2

Autor: Zoe Sugg

Pokračování knihy Girl online, ve kterém je hlavní hrdinka Penny na hudebním turné, ovšem extrémně se jí začíná stýskat po rodině, přátelích... a jejím blogu. ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-17%
sleva
429 Kč
355 Kč
+
-
The Fifth Dimension

The Fifth Dimension

Autor: Martin Vopěnka

The Fifth Dimension is set partly in Prague, Czech Republic at the height of the country’s transition toward freedom and democracy, and partly in a reFIFTHDIMENSIONmote region of the Argentine Andes. Jacob has left behind his family to take ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-16%
sleva
349 Kč
293 Kč
+
-
počet titulů na stránku:
Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
<<   < | Strana 14. z 19 | >   >>
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz – online prodej | ABZ Knihy, a.s.