načítání...
menu
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

George R.R. Martin

Řadit dle:    názvu    ceny    autora    nakladatelství    skladu    nejžádanějších titulů    hodnocení
Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Autor - Martin - George R.R. Martin:
Hra o trůny 2 - brož Hra o trůny 2 - brož
Martin, George R. R.
5 dní
Naše cena: 282 Kč
Střet králů 2 - brož Střet králů 2 - brož
Martin, George R. R.
5 dní
Naše cena: 301 Kč
Hostina pro vrány -- Píseň ledu a ohně 4. Hostina pro vrány
Martin, George R.R.
skladem
Naše cena: 514 Kč
Hostina pro vrány -- Píseň ledu a ohně 4. Hostina pro vrány
Martin, George R.R.
3 dny
Naše cena: 418 Kč
Svět ledu a ohně Svět ledu a ohně
Martin, George R.R.
2 dny
Naše cena: 755 Kč
Búrka mečov 1: Oceľ a sneh -- Pieseň ľadu a ohňa Kniha tretia Búrka mečov 1: Oceľ a sneh
Martin, George R.R.
2 dny
Naše cena: 457 Kč
Snové písně 2.

Snové písně 2.

Autor: George R.R. Martin

George R. R. Martin je nejpopulárnějším autorem fantasy žánru současnosti a jedním z nejnadanějších vypravěčů v celé jeho historii. V objemné průřezové sbírce Snové písně ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-16%
sleva
402 Kč
+
-
Střet králů (komiks)

Střet králů (komiks)

Autor: George R. R. Martin

Čtyři sady komiksů Her o trůny dokazují, že „Píseň ledu a ohně“ umí okouzlit v jakékoliv formě. Úspěšný autor bestsellerů New York Times, Landry Q. Walker, a ilustrátor Mel Rubi ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-15%
sleva
424 Kč
+
-
Oheň a krv

Oheň a krv   (e-kniha)

Autor: George R.R. Martin

Vzrušujúce dejiny Targaryenovcov ožívajú v majstrovskom spracovaní z pera autora Piesne ľadu a ohňa, ságy, ktorá sa stala predlohou seriálu Hra o tróny z produkcie HBO. Toto je prvý ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i
-4%
sleva
hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%
527 Kč
+
-
Oheň a krv

Oheň a krv

Autor: George R.R. Martin

Vzrušujúce dejiny Targaryenovcov ožívajú v majstrovskom spracovaní z pera autora Piesne ľadu a ohňa, ságy, ktorá sa stala predlohou seriálu Hra o tróny z produkcie HBO. Toto je prvý ...

Dostupnost: 5 pracovních dní  i
-6%
sleva
hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%
761 Kč
+
-
Tanec s draky -- Píseň ledu a ohně 5.

Tanec s draky
  Píseň ledu a ohně 5.

Autor: George R.R. Martin

Daenerys vládne jako poslední z rodu Targaryenů na východě a její draci už dosáhli hrůzné dospělosti. Jelikož je místo pobytu Daenerys už odhaleno, mnozí se vydávají po jejích ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-12%
sleva
hodnoceni - 75.7%hodnoceni - 75.7%hodnoceni - 75.7%hodnoceni - 75.7%hodnoceni - 75.7%
526 Kč
+
-
Starport

Starport

Autor: George R.R. Martin

Law & Order meets Men in Black in this graphic novel adaptation of a TV pilot script by the author of A Game of Thrones. Ideal for fans of Saga. SECOND CITY. FIRST CONTACT. Ten years ago, ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-16%
sleva
377 Kč
+
-
Nightflyers & Other Stories

Nightflyers & Other Stories

Autor: George R.R. Martin

From #1 bestselling author of A Game of Thrones: Nightflyers, coming to television on SyFy, is an epic story of space exploration and cosmic horror, plus five George R. R. Martin classic science ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-16%
sleva
209 Kč
+
-
Texas Hold ‘Em (Wild Cards)

Texas Hold ‘Em (Wild Cards)

Autor: George R. R. Martin

Další díl rozsáhlého povídkového sci-fi cyklu, vedeného autorem kultovní série Hra o trůny. ...

Dostupnost: 5 pracovních dní  i
-11%
sleva
355 Kč
+
-
A Clash of Kings: Graphic Novel, Volume One

A Clash of Kings: Graphic Novel, Volume One

Autor: George R.R. Martin

George R.R. Martin´s epic fantasy masterwork A Song of Ice and Fire is brought to life in the pages of this full-colour graphic novel. This is the first part of a four-volume adaptation of the second ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-16%
sleva
386 Kč
+
-
Hostina pro vrány -- Píseň ledu a ohně 4.

Hostina pro vrány
  Píseň ledu a ohně 4.

Autor: George R.R. Martin

Sedm mocností říše je po staletích krutých zápasů nuceno žít v příměří. Pár jedinců si dělá nárok na Železný trůn. Jsou ale příliš slabí. Toho využívají zrádci, psanci a ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-16%
sleva
hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%
418 Kč
+
-
počet titulů na stránku:
Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz - online prodej | ABZ Knihy, a.s.
ABZ knihy, a.s.
 
 
 

Knihy.ABZ.cz - knihkupectví online -  © 2004-2019 - ABZ ABZ knihy, a.s. TOPlist