načítání...
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Laura Marshall

Řadit dle:    názvu    ceny    autora    nakladatelství    skladu    nejžádanějších titulů    hodnocení
Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Autor - Marshall - Laura Marshall:
Žiadosť o priateľstvo Žiadosť o priateľstvo
Marshall, Laura
2 dny
Naše cena: 347 Kč
 (e-book)
Žiadosť o priateľstvo Žiadosť o priateľstvo
Marshall, Laura
skladem
Naše cena: 277 Kč
Three Little Lies : The compulsive new thriller from the author of FRIEND REQUEST

Three Little Lies : The compulsive new thriller from the author of FRIEND REQUEST

Autor: Laura Marshall

Sasha North has gone missing. Everyone says she's run away, but I know better. We've been best friends since we were teenagers, since Sasha swept into the neighbourhood and brought colour to ...

Dostupnost: 2 pracovní dny  i
-11%
sleva
213 Kč
+
-
Žiadosť o priateľstvo

Žiadosť o priateľstvo   (e-kniha)

Autor: Laura Marshall

Pútavá psychodráma zo života paranoidnej ženy konfrontovanej s neuveriteľným činom, ktorého sa dopustila ako zúfalá tínedžerka. Píše sa rok 1989. V poslednom ročníku strednej školy ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i
-4%
sleva
hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%
277 Kč
+
-
Žiadosť o priateľstvo

Žiadosť o priateľstvo

Autor: Laura Marshall

Maria vás žiada o priateľstvo. - Pútavá psychodráma zo života paranoidnej žene konfrontovanej s neuveriteľným činom, ktorého sa dopustila ako zúfalá tínedžerka. - Píše sa rok 1989. V ...

Dostupnost: 2 pracovní dny  i
-17%
sleva
hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%hodnoceni - 79.9%
347 Kč
+
-
Friend Request

Friend Request

Autor: Laura Marshall

Maria wants to be friends.But Maria is dead.Isn't she? A pulse-pounding psychological thriller for fans of The Couple Next Door, The Girlfriend and The Escape ***THE NO.1 BESTSELLING EBOOK*** ...

Dostupnost: 6 pracovních dní  i
-11%
sleva
231 Kč
+
-
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz - online prodej | ABZ Knihy, a.s.
ABZ knihy, a.s.
 
 
 

Knihy.ABZ.cz - knihkupectví online -  © 2004-2019 - ABZ ABZ knihy, a.s. TOPlist