načítání...
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Autor - Petr Horáček

Řadit dle:    názvu    ceny    autora    nakladatelství    skladu    nejžádanějších titulů    hodnocení
Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Autor - Horáček - Petr Horáček:
Papuchalk Petr Papuchalk Petr
Horáček, Petr
3 dny
Naše cena: 84 Kč
Papuchalk Petr

Papuchalk Petr

Autor: Petr Horáček

Co se stane, když Petrův nejlepší kamarád Pavel najednou zmizí? Jestlipak se zase setkají? Petr ho s pomocí kamarádské velryby hledá všude, ale ne a ne ho najít. Málem to vzdá, ale ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-15%
sleva
hodnoceni - 79%hodnoceni - 79%hodnoceni - 79%hodnoceni - 79%hodnoceni - 79%
84 Kč
+
-
Dlouhá cesta

Dlouhá cesta

Autor: Petr Horáček

Dlouhá cesta je příběh trpaslíka Františka. František je zahradní trpaslík, jehož údělem je stát v zahradě a naslouchat ptačímu štěbetání. Ptáci mají vždy o čem vyprávět. ...

Dostupnost: 5 pracovních dní  i
-16%
sleva
251 Kč
+
-
Mouse Who Reached the Sky

Mouse Who Reached the Sky

Autor: Petr Horáček

Little Mouse has a big plan in this charming lift-the-flap story book by the award-winning Petr Horacek.A beautifully illustrated and charming story about Little Mouse and her friends from the much ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-11%
sleva
266 Kč
+
-
New House Four Mouse

New House Four Mouse

Autor: Petr Horáček

An ingenious, colourful novelty book with peep-through holes.Mouse is little and so is her house - but her apple is huge. She needs to find a home that is big enough for the both of them. But as she ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-11%
sleva
266 Kč
+
-
Animal Opposites

Animal Opposites

Autor: Petr Horáček

A Parents Best Book of the Year! Celebrated illustrator Petr Horacek offers a pop-up introduction to opposites with the help of a variety of creatures. Turn the pages, lift the flaps, and see animals ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
355 Kč
What Is Black and White

What Is Black and White   (Leporelo)

Autor: Petr Horáček

A sturdy new edition of a classic novelty board book for babies and toddlers.Combining graphic pictures with ingeniously simple novelty devices, What Is Black and White? reveals, page by page, that ...
Druh produktu: Leporelo.

Dostupnost: produkt je teď nedostupný
-11%
sleva
133 Kč
Mouse Who Ate the Moon

Mouse Who Ate the Moon

Autor: Petr Horáček

A beautiful peep-through story book about a mouse, a tasty piece of the moon and the importance of friendship.From the award-winning picture book maker of Suzy Goose and A New House for Mouse, comes a ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
266 Kč
Mouse Who Wasn´t Scared

Mouse Who Wasn´t Scared

Autor: Petr Horáček

A charming lift the flap story about bravery, perfect for fans of Eric Carle.Little Mouse wants to play in the woods. They are dark and full of big scary animals. But Little Mouse isn't afraid of ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
266 Kč
Husa Líza - dotisk

Husa Líza - dotisk

Autor: Petr Horáček

Husa Líza by moc chtěla být jiná než ostatní husy. Chtěla by umět klapat zobákem tak silně jako tukan, plavat jako tuleň a skákat tak jako klokan. Ale když se pokusí zařvat tak silně ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-7%
sleva
hodnoceni - 71.2%hodnoceni - 71.2%hodnoceni - 71.2%hodnoceni - 71.2%hodnoceni - 71.2%
148 Kč
Blue Penguin

Blue Penguin

Autor: Petr Horáček

A heart-warming fable about a friendship and belonging from the award-winning illustrator Petr Horacek. A heart-warming fable about a friendship and belonging from the award-winning illustrator Petr ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
213 Kč
počet titulů na stránku:
Stránkování: 1 2
<<První <Předchozí | Strana 1. z 2 | Další> Poslední>>
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz - online prodej | ABZ Knihy, a.s.
ABZ knihy, a.s.
 
 
 

Knihy.ABZ.cz - knihkupectví online -  © 2004-2018 - ABZ ABZ knihy, a.s. TOPlist