načítání...


menu
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Autor – Han – Jenny Han

Další filtry
Řazení
Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Autor – Han – Jenny Han:
 (e-book)
Všetkým chalanom, ktorých som milovala Všetkým chalanom, ktorých som milovala
Han, Jenny
skladem
Naše cena: 181 Kč
Zlatko

Zlatko   (e-kniha)

Autor: Jenny Han

Annemarie má dvanásť a je to tá najhoršia vec na svete! Aj keď ju doma volajú Zlatko, je totálne nezaujímavá. Tvár má obsypanú otravnými pehami a je plochá ako lata. A jej spolužiaci sa zrazu správajú divne. Hlavne najlepší kamoš Mark, s ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i
-11%
sleva
219 Kč
195 Kč
+
-
Fire with Fire

Fire with Fire

Autor: Jenny Han; Siobhan Vivian;

After the catastrophic events at the Homecoming Dance at the end of Burn for Burn, Lillia, Kat and Mary come face to face with the consequences of their actions - Reeve in the hospital. While Lillia and Kat begin to have reservations about ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-16%
sleva
239 Kč
201 Kč
+
-
Ashes to Ashes

Ashes to Ashes

Autor: Jenny Han; Siobhan Vivian;

New Year's Eve ended with a bang and Mary, Kat and Lillia may not be prepared for what is to come. After Rennie's death, Kat and Lillia try to put the pieces together of what happened to her. They both blame themselves. If Lillia ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-16%
sleva
239 Kč
201 Kč
+
-
Všetkým chalanom, ktorých som milovala

Všetkým chalanom, ktorých som milovala   (e-kniha)

Autor: Jenny Han

Ľúbostné listy majú mnoho podôb. Lara Jeanová síce žiaden nedostala, ale pár ich už napísala – na rozlúčku. Svoje city pred chalanmi vždy tajila, a keď sa chcela zamilovanosti konečne zbaviť, napísala list o tom, ako sa cíti. Starostlivo ho ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i
-4%
sleva
hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%hodnoceni - 71.9%
189 Kč
181 Kč
+
-
To All The Boys I´ve Loved Before: FILM TIE IN EDITION

To All The Boys I´ve Loved Before: FILM TIE IN EDITION

Autor: Jenny Han

Dívčí román o prvních láskách i tom, co se může stát, když dopisy psané do šuplíku uniknou na veřejnost. ...

Dostupnost: 4 pracovní dny  i
-15%
sleva
239 Kč
203 Kč
+
-
It´s Not Summer Without You

It´s Not Summer Without You

Autor: Jenny Han

From the author of To All The Boys I've Loved Before (now a smash-hit Netflix movie), dive into the second instalment of The Summer I Turned Pretty series. Perfect for fans of The Kissing Booth, Rainbow Rowell and Holly Bourne. One ...

Dostupnost: 6 pracovních dní  i
-11%
sleva
269 Kč
239 Kč
+
-
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz – online prodej | ABZ Knihy, a.s.