načítání...
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Autor - Kate DiCamillo

Řadit dle:    názvu    ceny    autora    nakladatelství    skladu    nejžádanějších titulů    hodnocení
Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Autor - DiCamillo - Kate DiCamillo:
 (e-book)
Kúzelníkov slon Kúzelníkov slon
DiCamillo, Kate; Tanaka, Yoko; ilustrácie
skladem
Naše cena: 248 Kč
Kúzelníkov slon

Kúzelníkov slon   (e-kniha)

Autor: Kate DiCamillo; Yoko Tanaka; ilustrácie

Začítajte sa do ďalšieho magického príbehu obľúbenej autorky Kate DiCamillo. Keď sa na trhovom námestí v meste Balteza náhle objaví červený stan veštice, Peter vie, akú otázku jej ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i
-4%
sleva
hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%
248 Kč
+
-
Příběh o Zoufálkovi

Příběh o Zoufálkovi

Autor: Kate DiCamillo

Příběh o myšákovi s náramně velkýma ušima, který miloval hudbu a princeznu, a také o krysákovi Rosvitovi, co žil v temnotě, ale horoucně toužil po světle, povídání o Drobince ...

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-15%
sleva
220 Kč
+
-
Raymie Nightingale

Raymie Nightingale

Autor: Kate DiCamillo

New York Times bestselling author Kate DiCamillo returns to her roots with a moving yet witty story of an unforgettable summer friendship. For fans of Jacqueline Wilson, David Almond and Katherine ...

Dostupnost: 6 pracovních dní  i
-15%
sleva
313 Kč
+
-
Eduard a jeho zázračná cesta

Eduard a jeho zázračná cesta

Autor: Kate DiCamillo

Slovenské deti už poznajú príbehy Kate DiCamillo. Teraz vám ponúkame jej ďalšiu knihu o stratenej hračke. Veľký rozmaznaný porcelánový zajac Eduard Tulane žil kedysi dávno na Egyptskej ulici. Bol so ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-20%
sleva
359 Kč
Flora a Odyseus

Flora a Odyseus

Autor: Kate DiCamillo

Desaťročná Flora je rodená cynička, neznáša romantiku, miluje komiksy a čerpá z nich užitočné rady. Len vďaka nim sa jej podarí zachrániť veveričiaka Odysea pred strašnou smrťou v útrobách vysávača. ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-6%
sleva
326 Kč
Flora a Odysseus

Flora a Odysseus

Autor: K. G. Campbell; Kate DiCamillo

Pořádný superhrdinský příběh o veverčákovi Odysseovi a Floře, proslulé cyničce Náš příběh, jako většina pořádných superhrdinských příběhů, začíná tragickou událostí s ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-12%
sleva
201 Kč
Flora and Ulysses: The Illuminated Adventures

Flora and Ulysses: The Illuminated Adventures

Autor: Kate DiCamillo

It begins, as the best superhero stories do, with a tragic accident that has unexpected consequences. The squirrel never saw it coming - the vacuum cleaner, that is. As for self-described cynic Flora ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-1%
sleva
207 Kč
Příběh o Zoufálkovi filmová verze

Příběh o Zoufálkovi filmová verze

Autor: Kate DiCamillo

Příběh o myšákovi s náramně velkýma ušima, který miloval hudbu a princeznu, a také o krysákovi Rosvitovi, co žil v temnotě, ale horoucně toužil po světle, povídání o Drobince Sviňce, hloupoučké ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-17%
sleva
289 Kč
The Miraculous Journey of Edward Tulane

The Miraculous Journey of Edward Tulane

Autor: Kate Dicamillo

The Incredible Journey meets The Mouse and His Child, an enchanting tale that begs to be read aloud.

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
239 Kč
The Tale of Despereaux

The Tale of Despereaux

Autor: Kate Dicamillo

A heartwarming young adventure story, winner of the prestigious Newbery Medal.

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
239 Kč
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz - online prodej | ABZ Knihy, a.s.
ABZ knihy, a.s.
 
 
 

Knihy.ABZ.cz - knihkupectví online -  © 2004-2018 - ABZ ABZ knihy, a.s. TOPlist