načítání...
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Autor - Kate DiCamillo

Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Autor - DiCamillo - Kate DiCamillo:
 (e-book)
Kúzelníkov slon Kúzelníkov slon
DiCamillo, Kate; Tanaka, Yoko; ilustrácie
skladem
Naše cena: 243 Kč
Řadit dle:    názvu    ceny    autora    nakladatelství    skladu    nejžádanějších titulů    hodnocení
Flora a Odysseus

Flora a Odysseus

Autor: K. G. Campbell; Kate DiCamillo

Pořádný superhrdinský příběh o veverčákovi Odysseovi a Floře, proslulé cyničce Náš příběh, jako většina pořádných superhrdinských příběhů, začíná tragickou událostí s ...
Druh produktu: Kniha.

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-14%
sleva
196 Kč
+
-
Kúzelníkov slon

Kúzelníkov slon   (e-kniha)

Autor: Kate DiCamillo; Yoko Tanaka; ilustrácie

Začítajte sa do ďalšieho magického príbehu obľúbenej autorky Kate DiCamillo. Keď sa na trhovom námestí v meste Balteza náhle objaví červený stan veštice, Peter vie, akú otázku jej ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i
-6%
sleva
hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%
243 Kč
+
-
Příběh o Zoufálkovi

Příběh o Zoufálkovi

Autor: Kate DiCamillo

Příběh o myšákovi s náramně velkýma ušima, který miloval hudbu a princeznu, a také o krysákovi Rosvitovi, co žil v temnotě, ale horoucně toužil po světle, povídání o Drobince ...
Druh produktu: Kniha.

Dostupnost: 3 pracovní dny  i
-14%
sleva
222 Kč
+
-
Raymie Nightingale

Raymie Nightingale

Autor: Kate DiCamillo

New York Times bestselling author Kate DiCamillo returns to her roots with a moving yet witty story of an unforgettable summer friendship. For fans of Jacqueline Wilson, David Almond and Katherine ...
Druh produktu: Kniha.

Dostupnost: 6 pracovních dní  i
-11%
sleva
328 Kč
+
-
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz - online prodej | ABZ Knihy, a.s.