načítání...


menu
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Autor – Blake – Elly Blake

Další filtry
Řazení
Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Autor – Blake – Elly Blake:
 (e-book)
Ledová krev Ledová krev
Blake, Elly
skladem
Naše cena: 179 Kč
 (e-book)
Ohnivá krev Ohnivá krev
Blake, Elly
skladem
Naše cena: 189 Kč
Temná krev

Temná krev   (e-kniha)

Autor: Elly Blake

– Rubyin svět se změnil víc, než ona sama čekala – zamilovala se do Ledového krále a sama je dědičkou ohnivého trůnu. Ale místo idyly se dostavila noční můra. Hrozí, že se po stovkách let osvobodí temná stvoření, která touží ovládnout svět ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i

199 Kč
+
-
Fireblood (The Frostblood Saga II)

Fireblood (The Frostblood Saga II)

Autor: Elly Blake

– The fiery, action-packed sequel to the New York Times bestselling Frostblood, perfect for fans of Red Queen and Throne of Glass. – 'A fierce and vibrant world, a steamy romance, and page-turning twists' Morgan Rhodes, bestselling ...

Dostupnost: 6 pracovních dní  i
-11%
sleva
259 Kč
231 Kč
+
-
Ohnivá krev

Ohnivá krev   (e-kniha)

Autor: Elly Blake

– Ruby porazila krutého Krále ledu a roztavila ledový trůn, ale krvelačný Minax, který v něm byl uvězněn, uprchl a nyní pustoší celé království a usiluje o život všech, na nichž Ruby záleží. A zdá se, že ho nemůže nikdo a nic zastavit. ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i
hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%hodnoceni - 69.2%

189 Kč
+
-
Ledová krev

Ledová krev   (e-kniha)

Autor: Elly Blake

Statečná dospívající Ruby Otrerová se nehodlá smířit s krutovládou ledového krále. Navzdory všudepřítomnému ledu v ní samotné vře žár ohně a odvahy a tak se po smrti své matky chce přidat na stranu odboje. Osud však zamíchá zlomyslně karty ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: skladem  i
hodnoceni - 73.8%hodnoceni - 73.8%hodnoceni - 73.8%hodnoceni - 73.8%hodnoceni - 73.8%

179 Kč
+
-
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz – online prodej | ABZ Knihy, a.s.