načítání...
nákupní košík
Košík

je prázdný
a
b

Autor - Jussi Adler-Olsen

Řadit dle:    názvu    ceny    autora    nakladatelství    skladu    nejžádanějších titulů    hodnocení
Washingtonský dekret

Washingtonský dekret   (e-kniha)

Autor: Jussi Adler-Olsen

Politický thriller od autora severských kriminálních bestsellerů.Demokratický guvernér Bruce Jansen právě s velkým náskokem vyhrál americké prezidentské volby. Oslavu vítězství ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: produkt je teď nedostupný
-56%
sleva
hodnoceni - 70%hodnoceni - 70%hodnoceni - 70%hodnoceni - 70%hodnoceni - 70%
162 Kč
Nesmírný

Nesmírný   (e-kniha)

Autor: Jussi Adler-Olsen

Oddělení Q je znovu v pohotovosti. Šéfa oddělení Q Carla Mørcka vyruší z obvyklého ranního šlofíku v práci telefon. Neznámý kolega, policista z ostrova Bornholm, ho požádá o ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: produkt je teď nedostupný
-45%
sleva
hodnoceni - 76.5%hodnoceni - 76.5%hodnoceni - 76.5%hodnoceni - 76.5%hodnoceni - 76.5%
191 Kč
Marco

Marco   (e-kniha)

Autor: Jussi Adler-Olsen

Patnáctiletý Marco netouží po ničem jiném než získat dánské občanství a chodit do školy jako každý jiný. Jeho strýc Zola však vládne rodinnému klanu železnou rukou a nutí ...
Druh produktu: Elektronická kniha.

Dostupnost: produkt je teď nedostupný
-48%
sleva
hodnoceni - 76.5%hodnoceni - 76.5%hodnoceni - 76.5%hodnoceni - 76.5%hodnoceni - 76.5%
181 Kč
Mercy

Mercy

Autor: Jussi Adler-Olsen

Mercy by Jussi Adler-Olsen is Scandinavia's new bestselling crime writing sensation At first the prisoner scratches at the walls until her fingers bleed. But there is no escaping the room. With no ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
231 Kč
Das Washington Dekret

Das Washington Dekret

Autor: Jussi Adler-Olsen

Ein Politthriller, ein psychologischer Roman, eine Parabel über Machtmissbrauch und die Manipulierbarkeit der Massen von Bestsellerautor Jussi Adler-Olsen. Durch den kaltblütigen Mord an seiner ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
302 Kč
Redemption

Redemption

Autor: Jussi Adler-Olsen

Redemption is the phenomenal third instalment in Jussi Adler-Olsen's internationally bestselling department Q series, which follows the Sunday Times smash hit Mercy and its sequel Disgrace. The ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
231 Kč
The Hanging Girl

The Hanging Girl

Autor: Jussi Adler-Olsen

In the middle of a hard-won morning nap in the basement of police headquarters, Carl M rck, head of Department Q, receives a call from a colleague working on the Danish island of Bornholm. Carl is ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
231 Kč
The Hanging Girl

The Hanging Girl

Autor: Jussi Adler-Olsen

THE 12.5 MILLION COPY BESTSELLING AUTHOR. Superstar author Jussi Adler-Olsen returns with the newest book in his Department Q series. For fans of Tim Weaver and Jo Nesbo. In the middle of a hard-won ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
88 Kč
Disgrace

Disgrace

Autor: Jussi Adler-Olsen

Kimmie's home is on the streets of Copenhagen. To live she must steal. She has learned to avoid the police and never to stay in one place for long. But now others are trying to find her. And they ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
222 Kč
Mercy

Mercy

Autor: Jussi Adler-Olsen

Copenhagen detective Carl Morck has been taken off homicide to run a newly created department for unsolved crimes. His first case concerns Merete Lynggaard, who vanished five years ago. Everyone says ...

Dostupnost: kniha je nedostupná
-11%
sleva
266 Kč
počet titulů na stránku:
Stránkování: 1 2
<<První <Předchozí | Strana 1. z 2 | Další> Poslední>>
Knihkupectví Knihy.ABZ.cz - online prodej | ABZ Knihy, a.s.
ABZ knihy, a.s.
 
 
 

Knihy.ABZ.cz - knihkupectví online -  © 2004-2018 - ABZ ABZ knihy, a.s. TOPlist